gnpr

Wszystkie wiadomości

Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy to propozycja dla osób, które chcą spędzić noc na podziwianiu śpiącego miasta z perspektywy podróży rowerem, na rozmowach z osobami o podobnych zainteresowaniach, pozytywnym „zakręceniu” oraz przyjrzeniu się niepowtarzalnemu klimatowi okrytych nocą widoków na panoramę miasta.

Do tej pory jechaliśmy już cztery razy, a łączna ilość uczestników przekroczyła 4000! Był pokaz sztucznych ogni, grochówka, koncert… to tylko niektóre z atrakcji, jakie udało nam się zorganizować.

GNPR1

Będziemy podróżować ulicami, ścieżkami rowerowymi gdzie jedynym źródłem światła będą światełka naszych rowerów – oto główne powody, dla których warto 2 być razem z nami.

Jeździmy dla przyjemności i bez pośpiechu, a przede wszystkim bezpiecznie. Godzina zakończenia przejazdu zależy od wielu czynników, w tym pogody, ilości uczestników, a także ich kondycji i chęci.

GNPR2

Każdy bierze udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i sam dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i pozostałych (konieczne jest posiadanie działających świateł – zarówno z przodu jak i z tyłu). Jako organizatorzy będziemy otwierali i zamykali kolumnę podróżujących – prosimy o stosowanie się do próśb i zaleceń organizatorów.

Jeśli chcesz popatrzeć nocą na Gdynię z pustych ulic, wśród migających światełek rowerzystów, poznać klimat nocnego przemierzania miasta na rowerze – zapraszamy, przyjedź

GNPR3


"Jestem SOBĄ w mojej szkole" - projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020 (3.2.1. Wysoka Jakość Edukacji).