Jesteśmy partnerem Festiwalu Przedsiębiorczości organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową

Festiwal Przedsiębiorczości jest elementem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce. Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie przedsiębiorczości oraz praktycznej wiedzy ekonomicznej. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery. Dzięki licznym spotkaniom z trenerami biznesu, psychologami, uczestnicy Festiwalu mają okazję poszerzać horyzonty, a także praktyczne umiejętności. Festiwal organizowany jest nieprzerwanie od 7 lat.

Nasze stowarzyszenie jest odpowiedzialne za Monopol Day.

„Rozgrywki Monopoly – z miastem Gdynia na planszy” jest to konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjanch z regionu pomorskiego rozwijający przedsiębiorcze umiejętności młodzieży. Gra polega na pomnażaniu swojego kapitału przez handel nieruchomościami i pobieranie czynszu od innych graczy.