Jesteśmy partnerem Festiwalu Przedsiębiorczości organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową

Festiwal Przedsiębiorczości jest elementem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce. Inicjatywa ta ma na celu popularyzowanie przedsiębiorczości oraz praktycznej wiedzy ekonomicznej. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery. Dzięki licznym spotkaniom z trenerami biznesu, psychologami, uczestnicy Festiwalu mają okazję poszerzać horyzonty, a także praktyczne umiejętności. Festiwal organizowany jest […]

Zostaliśmy powołani do organów doradczych przy Prezydencie Miasta Gdyni

Ważną i niezwykle cenną rolę w gdyńskim modelu demokracji lokalnej odgrywają zespoły konsultacyjne z udziałem przedstawicieli sektora pozarządowego, wśród których wymienić należy przede wszystkim Gdyńską Radę Działalności Pożytku Publicznego, będącą ciałem doradczym prezydenta Gdyni w sprawach dotyczących współpracy gminy z III sektorem.

Parada Niepodległości 2013

11 listopada Gdynia tradycyjnie bardzo uroczyście świętuje rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. Gdyńskie Urodziny Niepodległej były jak zawsze patriotyczne, wzruszające i zarazem radosne. Udział w nich wzięliśmy również my.

Mikołaje Trójmiasto – wspólna akcja ze szczytnym celem

W tym roku po raz pierwszy Mikołaje na Motocyklach spotkają się 15 grudnia z resztą mikołajowej braci. Zjednoczone pod jednym sztandarem Trójmiejskie Mikołaje pobiegną, popedałują no i oczywiście pojadą na Motocyklach. Miło jest nam poinformować, że nasze stowarzyszenie zostało zaproszone do koordynowania części rowerowej.