Jedni twierdzą, że było 2000 rowerzystów, natomiast inni, że jechało 4000 kół po Gdyni. W jednym i drugim przypadku byli z nami ludzie, którzy tworzyli niesamowitą atmosferę. Pozytywna energia unosiła się nad Gdynią przez cały wieczór i noc. Zapraszamy w sierpniu na kolejny przejazd.

Uczestnicy z całego województwa wzięli udział w zawodach tworząc samemu doświadczenia.

Pierwsze Społeczne Gimnazjum było organizatorem II edycji Wojewódzkiej Ligi Przyrodniczej, której finał odbył się w Ogrodzie Botanicznym w Marszewie. Zapraszamy do obejrzenia relacji! Więcej: http://www.gim.edu.pl

Portal internetowy Trójmiasto.pl opublikował artykuł dotyczący szkół podstawowych, których uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki ze sprawdzianu w klasie szóstej. Potwierdzone zostały informacje o najlepszym wyniku w Gdyni oraz o czołowej lokacie w regionie! Gratulacje! więcej: http://nauka.trojmiasto.pl/

Na linii startu stanęli reprezentanci z 42 gdyńskich placówek edukacyjnych. Dla nas wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

Po raz kolejny Gdynia rozświetli się setkami lampek rowerowych! Tradycyjnie w pierwszy weekend wakacji zapraszamy na Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy!

Nocne opady spowodowały, że trasa była jeszcze bardziej wymagająca, ale sądząc po uśmiechach uczestników zabawa była przednia!


"Jestem SOBĄ w mojej szkole" - projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020 (3.2.1. Wysoka Jakość Edukacji).