AktualnościGrantyProjekty

Przez dwa lata będziemy prowadzić Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 1 lipca 2015 roku przez okres 2 lat Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych będzie prowadzone przez Stowarzyszenie In gremio oraz Stowarzyszenie OVUM. Nasze stowarzyszenia brały udział w otwartym konkursie ofert ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Gdyni.

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych swoją siedzibę niezmiennie będzie miało w lokalu przy ul. 3 Maja 27/31, jego oferta zostanie jednak zmieniona i poszerzona. Przez dwa lata będziemy prowadzić szkolenia, doradztwo, a także rozwijać projekty, dzięki którym oferta gdyńskiego III sektora będzie docierała do wszystkich mieszkańców Gdyni. Będziemy pomagać i wspierać organizacje, zarówno te o długim stażu, jak i nowo powstające. 

Chcemy, by Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych stało się nowoczesnym centrum doradczym i szkoleniowym, tak aby każda z gdyńskich organizacji mogła czerpać korzyści z naszej pracy.

Gdynia to miasto, które jest stawiane za wzór współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi – mamy nadzieję, że praca nowego GCOP przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju gdyńskich organizacji pozarządowych.

Zarządy Stowarzyszeń