III Gdyńska Szkolna Olimpiada Rowerowa: jeszcze tydzień zapisów

Rozpoczęły się przygotowania do trzeciej już edycji wydarzenia, które w zeszłym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez dzieci i młodzież, które uwielbiają jeździć na rowerze!

Organizatorzy liczę, że w tym roku rywalizacja będzie tak samo intrygująca jak w pierwszej i drugiej edycji wydarzenia. Analizując poprzednie wydarzenia wnieśliśmy kilka poprawek do regulaminu. Najważniejsze z nich to:

– Możliwość zgłoszenia uczestnika i jego start bez opieki nauczyciela WF – konieczna jest wtedy obecność rodzica (opiekuna prawnego). Takie zgłoszenie do konkursu musi być potwierdzone przez szkołę!
– Zdjęcie limitu zgłoszeń z jednej placówki edukacyjnej – w wielu szkołach liczba chętnych przewyższała dozwolone miejsca zapisowe.
– W tym roku wyścigi odbędą się w innej lokalizacji jak rok temu – teraz miejscem startu i mety będzie Witomino – przy ul. Sosnowej.

www.olimpiada.ingremio.edu.pl

Najbliższe terminy