Bezpłatne egzaminy na kartę rowerową

Stowarzyszenie In gremio wraz z Gdyńskim Centrum Sportu zaprasza na drugie wydarzenie z serii „Egzaminów na kartę rowerową dla uczniów gdyńskich szkół podstawowych“. 

Głównym celem projektu jest umożliwienie uczniom klas IV-VI szkół podstawowych przystąpienia do bezpłatnego egzaminu na kartę rowerową. Będzie to możliwe, dzięki zastosowaniu systemowych rozwiązań. Zajęcia teoretyczne, a także część egzaminacyjna będą przeprowadzane przez szkoleniowca posiadającego stosowne uprawnienia. Gdyńskie Centrum Sportu zadbało, aby uczniowie mogli wziąć udział w zajęciach doszkalających. W tym celu zakupiono miasteczko rowerowe, które będzie udostępniane w dniach przeprowadzania egzaminu praktycznego.

Pierwsze spotkanie miało miejsce w czerwcu br. Sceneria była bardzo nietypowa – miasteczko rowerowe zostało zbudowane na parkingu podziemnym. Tym razem będziemy przeprowadzać egzaminy niedaleko Plaży Miejskiej – na parkingu przy ul. Zawiszy Czarnego i Alei Topolowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w egzaminie w najbliższą sobotę (27 sierpnia br.) w godzinach 10.00-16.00. Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu można uzyskać wysyłając wiadomość na adres: rowery@ingremio.edu.pl.

Final-Gdynskiego-Tygodnia-Pozarzadowego-fot.-Jakub-Wozniak-10