Przekaż swój 1% podatku – nic nie tracisz, wiele zyskujesz

Stowarzyszenie In gremio jest organizacją pożytku publicznego z ponad 20 letnim doświadczeniem. Działamy na terenie Gdyni, niejednokrotnie kierując swoją ofertę do mieszkańców całego województwa.

Nr KRS: 000 000 8919

W przeciągu ostatniego roku realizowaliśmy przedsięwzięcia dla wielu tysięcy osób organizując wydarzenia dla dzieci i młodzieży, warsztaty psychologiczno-pedagogiczne oraz imprezy rowerowe (w II Gdyńskim Nocnym Przejeździe Rowerowym uczestniczyło prawie 1500 osób). Nasza codzienna działalność związana jest z edukacją i pomocą psychologiczną. Prowadzimy Pierwszą Społeczną Szkołę Podstawową, Pierwsze Społeczne Gimnazjum, Centrum Muzyczne RYTM oraz Ośrodek Psychologiczno-Pedagogiczny RAZEM.

11458_666398256749622_1772681832_n

Tegoroczne wpływy chcemy przeznaczyć na budowę ogólnodostępnego boiska sportowego na Witominie oraz organizację wydarzeń sportowych dla mieszkańców Gdyni. Boisko powstanie na terenie przy ul. Strażackiej. Będzie to obiekt wyposażony w infrastrukturę do gry w koszykówkę i siatkówkę.

Dokonania stowarzyszenie In gremio zostały docenione m.in. przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nasi członkowie aktywnie uczestniczą w pracach na rzecz miasta w Gdyńskiej Radzie Pożytku Publicznego i Gdyńskiej Radzie Rowerowej.

Nasze projekty są doceniane przez Ministerstwa: Pracy i Polityki Społecznej, Edukacji Narodowej, Urząd Miasta Gdyni, Urząd Marszałkowski, Norway Grants czy Europejski Fundusz Społeczny.

In gremio – razem możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *